طول این دوره‌ها چقدر است؟

طول دوره‌های کارادمی سه ماه است. در طول سه ماه شما با مباحث مختلف طبق برنامه آشنا شده و در تمرین‌های مختلف، آنها را به کار می‌بندید در طول دوره فرصت خوبی است که می‌توانید توانایی‌های خود را گسترش داده و اشکالات خود را برطرف کنید. در این سه ماه شما یک پروژه کامل را آغاز خواهید کرد و در کنار مربی برنامه ریزی آن را انجام داده‌اید. انجام این پروژه برای ورود شما به بازار کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بنابراین می‌بایست زمان و برنامه ریزی کافی برای آن داشته باشید. ما نیز در کارادمی حین انجام پروژه در کنار شما هستیم.

این دوره‌ها برای من مناسب است؟

پاسخ این سوال بر اساس روحیه و علایق هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا با پیش ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان پاسخ مناسبی برای این گزینه بیایید. ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید در مسیر حرفه‌ای خود. با آگاهی بیشتری حرکت کنید.

چگونه می‌توانم ثبت نام کنم؟

شما می‌توانید از طریق وب سایت کارادمی پیش ثبت نام انجام دهید. پس از انجام پیش ثبت نام با شما تماس خواهیم گرفت و مراحل شرکت در مصاحبه و پذیرش را برای شما شرح خواهیم داد.

من در دوره‌ی بوت‌کمپ کارادمی پذیرفته نشدم آیا فرصت دیگری دارم؟

بله، چرا که نه! ممکن است شما را در یک دوره پذیرفته نشوید اما ما به شما کمک می‌کنیم تا برای دوره‌های بعد آماده شوید و بتوانید مرحله پذیرش را با موفقیت پشت سر بگذارید.

آیا امکان انتقال به دوره بعدی را دارم؟

ممکن است بخواهید از دوره کنونی به دوره بعد منتقل شوید لطفاً توجه کنید با توجه به اینکه امکان استرداد وجه بعد از یک هفته وجود ندارد برای انتقال به دوره بعد نیز می‌بایست کل شهریه مجدد پرداخت شود. بنابراین پیشنهاد ما این است که با توجه کامل به شرایط دوره و برنامه ریزی قبلی در بوت‌کمپ شرکت کنید.

چه چیزی یاد خواهم گرفت؟

در حال حاضر دوره‌های بوت‌کمپ کارادمی در حوزه Front End تمرکز دارد اما در آینده نه چندان دور در حوزه‌های دیگر علوم کامپیوتر و برنامه نویسی نیز وارد خواهیم شد. پیشنهاد می‌کنیم در سایت کارادمی پیش ثبت نام خود را انجام دهید تا ما بتوانیم دوره‌های مورد علاقه شما را بشناسیم و آنها را برگزار کنیم.

چرا در دوره‌های کارآموزی هزینه دریافت می‌شود؟

<p class=”p1″ dir=”rtl”>دوره‌های کاردامی دوره‌های تجربی و عملی هستند که شرکت کننده مثل کار در یک شرکت و پروژه واقعی نیاز است تا دوره را بگذراند. بوت کمپ‌های کارادمی این فرصت را در اختیار شرکت کنندگان می گذارند تا فضای کارآموختن را با آموزش تجربه کنند و سریع و مطمئن وارد بازار کار شوند. طبیعتا کارادمی نفع مالی از انجام پروژه‌ها ندارد و نیاز است تا از طریق دریافت شهریه هزینه های آموزش را پوشش دهد.</p>
توضیحات بیشتر را در وبلاگ ما بخوانید.

Create A product first!

Create a product first please!