شرایط و قوانین برای شرکت کنندگان

با توجه به محدودیت در برگزاری دوره‌ها و به جهت حفظ کیفیت دوره‌ها، کارادمی برای ثبت نام کارآموزان یک فرآیند پذیرش را در پیش می‌گیرد. این فرآیند بدان جهت است که کارآموزان بتوانند بهترین بهره را از دوره برگزار شده ببرند. بنابراین نیاز است تا کاراموزان برای ورود به دوره‌های بوت‌کمپ از آمادگی لازم برخوردار باشند. نهایت سعی ما در کارادمی بر این است که در دوره‌های مشاوره آمادگی، راهنمایی لازم را به متقاضیان ارائه دهیم. اما هیچگونه ضمانتی در ارتباط با پذیرفته شدن در دوره بوت‌کمپ وجود ندارد.

نهایت سعی کارادمی بر این است تا فرصت مساوی و بدون اجحاف برای کلیه شرکت کنندگان در معرفی به شرکت‌ها را فراهم آورد.

کارادمی در مراحل قبل از استخدام مانند آماده‌ سازی رزومه و آمادگی برای مصاحبه‌ها در کنار کارآموزان است. اما ضمانتی برای استخدام وجود ندارد

کارادمی هیچگونه مسئولیتی در قبال اختلافات با کارفرمایان و شرکت‌ها پس از استخدام ندارد

شرایط پرداخت

‌پرداخت شهریه دوره‌ها به این صورت است که میزان ۳۰% کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت در درگاه پرداخت اینترنتی سایت انجام می‌شود و مابقی مبلغ یک ماه مانده به اتمام دوره تسویه می‌گردد.

به دلیل برگزاری آنلاین دوره، امکان دریافت چک و یا پرداخت اقساطی وجود ندارد. برای دوستانی که تمایل به پرداخت کامل شهریه را در ابتدای دوره دارند، تخفیف ۱۰% تعلق خواهد گرفت.

شرایط بازگشت

در اینجا کلیه موارد مرتبط با بازگشت وجه شرح داده شده استبه جز مواردی که در زیر آورده شده کلیه شهریه پرداختی به کارادمی غیر قابل بازگشت است. لطفاً قبل از ثبت نام به دقت این موارد را مطالعه نمایید و تنها در صورتی ثبت نام خود را قطعی کنید که تمام موارد را به دقت مطالعه کرده و مطمئن شوید تا شبه و یا ابهامی در آن ندارید و آنها را به طور کامل پذیرفته‌ا‌ید.

شرایط استرداد وجه به شرح زیر است:

• در روزی که ثبت نام شما صورت گرفته باشد، شما تا  سه جلسه اول برای اعلام انصراف و عودت کامل وجه خود فرصت دارید.
• در صورت اعلام انصراف بعد از سه جلسه عودت وجه امکان پذیر در هیچ شرایطی نخواهد بود.

از شما درخواست می‌شود قبل از دوره حتماً شرایط و قوانین را به دقت و با حوصله مطالعه نمایید تا در این دوره با مشکل مواجه نشوید. نهایت سعی ما بر این است تا شرایط را به گونه‌ای ایجاد کنیم که هیچ کدام از طرفین متضرر نشوند.

Create A product first!

Create a product first please!